YILMAZ´DAN ZİYARET

Milli Savunma Komisyon Başkanı ve Sivas Milletvekili Sayın İsmet YILMAZ ilçemizde bulunan gölet ve barajlarda incelemelerde bulundu. YILMAZ, belediye başkanı Kürşat Apaydın´ı da ziyaret ederek başarılar diledi.

GÖLET VE BARAJLARI  İNCELEDİ
DSİ Bölge Müdürü İsmail KAYA ile birlikte Bozarmut, Çat, Hüyüklüyurt ve Üçözü gölet ve barajlarını yerinde inceleyen Sivas milletvekili İsmet YILMAZ, çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Gölet ziyaretinde ilçe kaymakamı Cuma Emeç, il genel meclis üyesi Emin Ünlüer ve ilçe başkanı Cihangir Kömürcü´de katıldı.

BELEDİYEYE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Daha sonra ilçe merkezine gelen YILMAZ, Kangal Belediye başkanı Kürşat Apaydın´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. YILMAZ´a burada da yine kaymakam Cuma Emeç, il genel meclis üyesi Emin Ünlüer   ve akparti ilçe başkanı Cihangir Kömürcü eşlik etti.

AMACIMIZ HİZMET
Ziyarette duymuş olduğu memnuniyeti ifade eden belediye başkanı Kürşat Apaydın, bu makamları ilçe halkına hizmet aracı olarak gördüklerini belirterek Kangal´a en güzel hizmeti vermenin gayreti içinde olacaklarını söyledi.
Belediye ziyaretinin ardından öğle namazını Kangal´ın tarihi camii Abdurrahman Paşa  camiinde  kılan Sivas milletvekili İsmet Yılmaz, komşu ilçe  Gürün´e gitmek üzere ilçemizden ayrıldı