MHP’li Özyürek’ten Kangal ziyareti

KANGAL TEŞKİLATINDAN ÖZYÜREK’E TEŞEKKÜR

 MHP SİVAS milletvekili hemşerimiz Ahmet Özyürek, il başkanı  Özkan Turan Navruz ile birlikte parti teşkilatını ziyaret ederek ilçe başkanı Alper Özmen ile yönetim kurulundan ve ülkü ocakları başkanı Burhan Yumuk’dan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
     KANGAL TEŞKİLATINDAN ÖZYÜREK’E TEŞEKKÜR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kangal teşkilatı, mecliste  Kangallı bir milletvekilinin bulunuyor olmasından duydukları gururu belirterek Özyürek’in Sivas ve ilçeleri için göstermiş olduğu gayret ve başarıdan dolayı teşekkürlerini ifade ettiler.

TERMİK SANTRAL VE DEMİR EXPORT ZİYARETİ
 Teşkilat ziyaretini tamamlayan Ahmet Özyürek ve il başkanı Özkan Navruz, yanlarına ilçe yönetim kurulunu da alarak Demir Export ve Konya Şeker bünyesinde bulunan termik santralini ziyaret etti.  
     
Önceden çalıştığı halde işe çağrılmayan işçilerin konusunu konuşmak için önce Demir exporta giden heyet, burada işletme müdürü İzmen Koç ile görüştükten sonra Termik santrale geçerek çalışmalar ve yapılan üretim hakkında santralin üretim drektörü Tunay Doğan’dan bilgi aldı. Ziyaret işletme önünde çektirilen fotoğrafla kalıcı hale getirildi.