KONYA ŞEKERDEN  KANGAL ZİYARETİ

“Şirketimiz kurulduğu günden beri her daim üretim ve üreticinin yanında oldu. Konya merkezli olmakla beraber ülkemizin birçok yerinde faaliyet ve yatırımlarımız var.

Konya Şeker Anadolu Birlik Holding AŞ danışmanı Mürsel AYRANCI, Halkla ilişkiler müdürü Yusuf İNANÇ, Kangal termik santrali bakım müdürü Türker DURSUN ve Kangal termik santralinde alt işveren olarak hizmet veren Mehmet KURUGÖLLÜ  ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Gazetemiz ilçe temsilciliğini ziyaret ettikten sonra Kangal Kaymakamlığı, Kangal Belediye başkanlığı ve siyasi parti ilçe başkanlıklarına da ziyaret gerçekleştiren heyet buralarda başta santral olmak üzere çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunduktan sonra akşam saatlerinde Kangal Termik Santraline hareket etti.

Yapılan ziyaretlerde Konya şekerin halkın firması olduğunu dile  getiren Konya Şeker Anadolu Birlik Holding AŞ danışmanı  Mürsel Ayrancı, şunları söyledi. “Şirketimiz kurulduğu günden beri her daim üretim ve üreticinin yanında oldu. Konya merkezli olmakla beraber ülkemizin birçok yerinde faaliyet ve yatırımlarımız var. Buralarda çalışan binlerce insanımız var. aylardır süren pandemi süresincede hiç bir işçimize çıkış vermeden çalışmalarımıza devam ettik. Diğer merkezlerde olduğu gibi  Kangal Termik Santralinde de sağlıklı bir diyalog içierisinde çalışmalar devam ediyoruz. Bugün kaymakamlık başta olmak üzere belediye ve siyasi partilerimizin ilçe teşkilatlarını ziyaret ettik. Ziyaret ettiğimiz yerlerde  bize gösterilen sıcak ilgiden dolayı bir kez daha teşekkürlerimi ifade etmek isterim.  Bundan sonrada belli aralıklarla ilçemizi ziyaret edip istişareler yapacağız. Konya şeker halkın şirketi ve her daim halkın yanında yer almaya devam edecek.”dedi.  
Kaymakamlık, belediye ve siyasi parti ilçe temsilcileri ziyaertten duydukları memnuniyeti belirterek bundan sonraki süreçlerde daha sık  istişarede bulunulması gerektiğini ifade ettiler.