Kaymakam Demir´den 10 Ocak mesajı

Kaymakam Erinç DEMİR 10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle bir mesaj yayınladı. göndermiş olduğu mesajda şu ifadelere yer verdi.

?SORUMLULUK GEREKTİREN ZOR VE ONURLU MESLEK?

?Dünya ve ülke gündemine ait gelişmeleri kamuoyuna aktararak toplumun haber alma ve bilgilendirme ihtiyacını karşılayan gazetecilik mesleği, sorumluluk gerektiren, zor fakat onurlu mesleklerden birisidir. Gazetecilik mesleği, özellikle çok büyük fedakârlık isteyen ve zor şartlarda yapılan önemli bir meslektir.

?ÖNEMLİ BİR KAMU GÖREVİNİ YERİNE GETİRMEKTELER?
Kamuoyunu aydınlatmak için günün her saatinde haber peşinde koşan gazetecilerimiz zor şartlarda ve sorumluluk duygusu içinde toplumumuzu bir taraftan gelişen olaylar karşısında aydınlatırken, bir taraftan da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtarak, önemli bir kamu görevini yerine getirmektedirler.

?İLÇEMİZİN TANITIMINA ÖNEMLİ KATKILAR SUNMAKTA?
İlçemizde bu mesleği yerine getiren gazeteci arkadaşlarımız, yaptığımız çalışmaları ve sunulan hizmetleri vatandaşlarımıza doğru ve hızlı bir şeklide aktarılması noktasında bizlere destek olmakta, yaptıkları haberlerle ilçemizin tanıtımına önemli katkılar sunmaktadırlar.

Bu duygu ve düşüncelerle ilimizde ve ilçemizde görev yapan basın-yayın kuruluşlarının tüm çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlar, kendilerine ve ailelerine sağlık ve mutluluklar dilerim.?