KAYMAKAM DEMİR KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Göreve başladığı günden beri düzenli olarak köy ziyaretlerine devam eden Kaymakam Erinç Demir geçen hafta da çok sayıda köyü ziyaret ederek çeşitli temas ve incelemelerde bulundu.

Göreve başladığı günden beri düzenli olarak köy ziyaretlerine devam eden Kaymakam Erinç Demir geçen  hafta da çok sayıda köyü ziyaret ederek  çeşitli temas ve incelemelerde bulundu. 

İlçemize atandığı günden itibaren düzenli olarak köy ziyaretlerine devam eden kaymakam Erinç DEMİR, bu kapsamda Havuz Köyü, Onaran Köyü ve Çatalağıl Mezrasında incelemelerde bulunarak köylerdeki vatandaşlarla biraraya geldi. Yine aynı gün içinde Akçamağara, Taşlıkotan ve Örencik Köylerini de ziyaret eden Kaymakam Demir´e ilçemizde görev yapan birçok kurum müdürü de eşlik etti.

Köylerde vatandaşlara bu yıl içinde köye yapılması planlanan çalışmalarla ilgili bilgiler veren Kaymakam Demir, köyün sorunları ve genel durumu hakkında köy muhtarlarından bilgiler aldı.
Kaymakam Demir, ilçemize bağlı köylerdeki alt yapı sorunlarının tamamlanması ve köylerde yaşayan vatandaşlarımızın yaşam kalitesinin yükseltilmesi ve daha iyi noktalara getirilebilmesi için il özel idaresince gerekli çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti. Akçamağra ve Taşlıkotan´daki karla mücadele çalışmalarını da yerinde inceleyen Kaymakam Demir, özel idare çalışanlarına gösterdikleri fedakar çalışmalar sebebiyle teşekkür etti.
Kaymakam Demir ayrıca Akçamağara köyünde yıllardır kendi evine kurmuş olduğu halı tezgahı ile bir birinden güzel çalışmalara imza atan Mehmet Yüceyurt´u da ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Köy ziyaretinin ardından Kore Gazisi Mehmet Halife ÇETİNTAŞ´ı ziyaret ederek devletin her zaman şehit ve gazi ailelerimizin yanında olduğunu vurguladı