İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM

İlçemizde teşkilatı bulunan partilerim kongre süreçleri devam ederken geçen hafta yapılan kongrede ilçe başkanını belirleyen CHP´nin ardından Akparti de ilçe kongresini yapmaya hazırlanıyor.

Bu kapsamda ilçe başkanlığına talip olan isimlerde belli olmaya başladı. Uzun süredir ilçemizde esnaflık yapan Aydın Çiftlik ilçe başkanlığına aday olduğunu açıklayarak yarışa ilk katılan isimlerden biri oldu.

Akparti ilçe başkanlığına talip olduğunu belirten ve bu yola hesabi değil hasbi duygularla çıktığını söyleyen Çiftlik, adaylığını şu cümlelelrle ifade etti.

?Sevdası Kangal Olan Kıymetli Kangallı hemşehrilerim Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan´ın ve Genel Merkezimizin almış olduğu karar İle Ak Parti Teşkilatları olarak 7.Olağan Kongreye gideceğiz.

?HESABİ DEĞİL HASBİ DUYGULARLA...?
Yıllardır Partime ve Kangalımıza Hizmeti Sevda Bilmiş bir kardeşiniz ve evladınız olarak, Hesabi değil Hasbi duygularla Sevdam dediğim Kangalımıza ve sizlere hizmetkar olma niyeti ile AK PARTİ 7. Olağan KANGAL İlçe Kongremizde İlçe Başkanlığına Aday Olduğumu bütün Kangallı Hemşehrilerime bildirir; Kangalımıza hep birlikte hizmet etmek için Yeni Katılım ve heyecanlarla Yola revan olacağımı tüm kamuoyuna saygıyla ilan ederim.?