?HIZ KESMEDEN İŞİMİZE DEVAM EDİYORUZ?

Çalışmalarına hız kesmeden devam eden özaltu inşaat sahibi Fikret Altuntaş, ilçemiz Sularbaşı mahallesi/Sivas caddesinde 50 dairelik yeni bir projeye imza attıklarını belirtti

Salgından kaynaklanan ekonomik sıkıntılara rağmen ilçedeki yatırımlarına devam eden özaltu İnşaat 50 dairelik bir yatırıma daha başladı. 

Kangal/ Sularbaşı mahallesi Sivas caddesinin kenarında yaklaşık 10 milyonluk yatırımla 50 Dairelik yeni bir projeye imza atan firma sahibi Fikret Altuntaş, ? İlçe ve ülke olarak geçirmiş olduğumuz bu zor süreçte firma olarak yatırımlarımıza ara vermeden devam ediyoruz. İlçe ve ülke ekonomisine katkı sağlayacak prestijli projelerimizle hizmet etmeye gayret ediyoruz. Devam eden yeni projemiz ilçemizin giriş yolu üzerinde olması sebebiyle ayrı bir hava katacağını düşünüyoruz. Yaptığımız önceki projelerimizde olduğu gibi bundada ilçe halkımızın desteğini esirgemeyeceğini düşünüyoruz. Yaptığımız binaların temel aşamasında satışları nerdeyse tamamlanması sebebiyle ilçe halkımıza her daim teşekkür borcumuzuu ifade ediyor başlattığımız yeni binaların ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum? dedi.