Hasan Güneş ilçemize veda etti

Kangal Kaymakamlık yazı işleri müdürlüğü görevinde bulunan Hasan  Güneş'in tayini Malatya'nın Darende ilçesine çıktı. Beş yılı aşkındır Kangal'da görev yapan Hasan Güneş, önceki gün ilçemize veda etti.

Yaklaşık 5.5 yıldır Kangal Kaymakamlık yazı işleri müdürlüğü görevinde bulunan Hasan Güneş, ilçemize veda etti. Kaymakam Erinç Demir, Hasan Güneş’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi ve yeni görev yeri

Malatya/Darende ilçesine atanan Hasan Güneş, gazetemiz aracılığı ile Kangallı hemşerilerimizden helallik istedi. Güneş, gazetemize verdiği mesajda şu ifadelere yer verdi.
“HAKKINIZI HELAL EDİN; HAKKIM VARSA HELAL OLSUN”
“2015 yılı  Aralık  ayından itibaren 5,5 yıl süreyle görev yaptığım Kangal Kaymakamlığı İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü görevimden Malatya nın Darende  ilçesine  atanmam nedeniyle bu hafta ayrılıyorum. Marka ilçe Kangal’da görev yaptığım süre içerisinde; çalışmalarımızda desteklerini esirgemeyen Sayın Kaymakamlarımız Sinan AŞCI, Mehmet BEK, Cuma EMEÇ ve Erinç DEMİR beye, başarımıza katkı sağlayan çok değerli mesai arkadaşlarıma, yardım ve desteklerini esirgemeyen sayın, Sayın Belediye Başkanlarımız  Mehmet ÖZTÜRK ve Kürşat APAYDIN’na, birlikte görev yapma gayreti içinde olduğumuz kurum müdürlerimize ve personellerine, her zaman beraber olduğumuz çok değerli köy ve mahalle muhtarlarımıza, siyasi parti başkan ve yönetim kurulu üyelerine, Sivil Toplum Kuruluşlarımızın değerli başkan ve yönetim kurulu üyelerine, çok değerli basın mensuplarımıza, hiç bir zaman unutmayacağım Kangallı  hemşehrilerime şahsıma göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı sonsuz saygı, sevgi ve hürmetlerimi sunuyorum. Hakkınızı helal edin hakkım varsa helal olsun.”