ESNAFLARA SİPER MASKE

(MTAL ) Mesleki Teknik Anadolu Lisesi´nin üretmiş olduğu siper maskeler ilçe esnaflarınada dağıtılmaya başlandı.

Kangal Esnaf kefalet kooperatifi ve esnaf odası tarafından sarf malzemeleri alınarak meslek lsesine yaptırılan 300 adet siper maske oda ve kooperatif yönetimi tarafından Kangal esnafına dağıtıldı. 

Böyle bir üretim imkanı oluşturduğu için okul yönetimine teşekkür eden Kefalet koperatif başkanı İsmail Taşlık, ?Ayakta kalabilmek için korona morona demeden dükkanını açmak durumunda kalan esnaflarımıza bu zor günlerde çam sakızı çoban armağanı kabilinden siper maske dağıtmak istedik. Bize bu noktada kolaylık sağlayan okul yönetimine teşekkür ediyoruz? dedi.

Okul müdürü Recep Basmacı ise Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Esnaf odasına göstermiş oldukları duyarlılık sebebiyle teşekkür ederek ?zor zamanlarda birlik ve beraberlik göstergesi sergileyen Kamu ve Sivil Toplum Teşkilatlarımıza teşekkür eder bu birlikteliğin devam etmesini temenni ediyoruz.?dedi.

Siper maskelerine kavuşan ilçe esnafı ise esnaf odası başkanı İsmail Taşlık ve esnaf odası başkanı Oğuz Erdoğan´a teşekkür ederek korona günlerinde esnaf dayanışmasının artarak devam etmesini temenni ettiler.