Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Odasına yeni tefrişat

Kangal Esnaf Kefalet Kooperatifi ve Esnaf Odası mevcut binasını bakım onarımdan geçirerek tefrişatını yeniledi. İlçe esnafı bundan böyle kooperatif ve oda yönetiminden daha nezih bir ortamda hizmet alacak.

?ESNAFA YAKIŞIR BİR MEKAN OLDU?
Kangal Esnaf  Kefalet Kooperatif başkanı İsmail Taşlık,  ?Binamızın önceki durumu atıl ve teknik donanım itibariyle eksik idi. Yeni bilgisayarlar, mobilya vs. gibi eşyaları yenileyerek doğalgazla birlikte  binanın iç dizaynını da yeniden yaparak esnafa yakışır bir mekan haline getirdik. Böylelikle alt katta bulunan esnaf odası ile birlikte daha düzenli bir hal aldı.? şeklinde konuştu.

?İLÇE ESNAFIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ?
Esnaf kefalet koopartifinn tecrübeli   sekreteri Murat Mutlu  ise şunları söyledi ?Kooparitifimiz şu anda Türkiye genelinde en yüksek kredi limitini kullanmaktadır. Bunun sebebi düzenli takip edilmesi ve esnafımızın düzenli bir Şekilde kredi taksitlerini ödemesinden kaynaklanıyor.  Bu vesileyle Kangal esnafımıza düzenli taksit ödemelerinden dolayı ve bizlere verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederiz. Esnafımıza daha verimli hizmet verebilmek için esnaf odamızla birlikte  kooperatif binamızda çeşitli yenilikler ve daha düzenli bir altyapı oluşturduk.?