Bölge müdür yardımcısı oldu

TURASAŞ yönetim kurulu nun aldığı karar gereğince yeniden yapılanma sürecinin sonun agelen şirketin Sivas bölge müdür yardımcılığına hemşehrimiz Enver Yolcu atandı.

TÜDEMSAŞ döneminde fabrikanın birçok kademsinde çalışan ve son olarak TURASAŞ Sivas bölge müdürlüğü satış ve servis sonrası  hizmetler şube müdürlüğünde  teknik şef olarak görev yapan Enver Yolcu’nun bölge müdür yardımcısı olması hem iş arkadaşları tarafından hemde şehir kamuoyu tarafından sevinç ve  takdirle   karşılandı. Çalışkanlığıyla ön plana çıkan hemşehrimiz Enver Yolcu’ya hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Orhan Üngör’ünde ziyaret ederek tebrik ve başarı temennilerinde bulunduğu   Enver Yolcu, ziyaretten duymuş olduğu memnuniyeti belirterek üslenmiş oldduğu görevi layıkıyla yerine getirmenin gayreti içinde olacağını ifade etti. Hiç biz zaman masadan güç almayı değil sahip olduğu makam ve masaya mana katmanın gayreti içinde olduğunu söyleyen Yolcu, makamların gelip geçici olduğunu ancak yapılan güzel  hizmetlerin kalıcı olduğunu söyledi.  

Bu vesileyle yeni görevinde başarılı hizmetlere imza atmasını temenni ettiğimiz Yolcu’ya bir kez daha hayırlı olsun dileklerimizi iletiyoruz. 


ENVER YOLCU Kimdir? 
1973 Kangal doğumlu olan Enver YOLCU, iş hayatına 1997 yılında TCDD 4. Bölge Müdürlüğünde başlamış olup, 1998 yılında TÜRASAŞ Genel Müdürlüğü Sivas Bölge Müdürlüğünde (TÜDEMSAŞ) sözleşmeli memur, 2007 yılında teknik şef, 2014-2020 yılları arasında Pazarlama Şube Müdürü, 2021 yılından itibaren Satış ve Satış Sonrası Şube müdürlüğü görevlerinde bulunmuştur. 


Enver YOLCU çalışma süresi boyunca aldığı mesleki ve kişisel eğitimler, katıldığı ulusal ve uluslararası toplantılar, seminerler, fuarlar ve sektör temsilcileri ile yaptığı görüşmeler ile aralarında Brezilya ve Almanya’nın da bulunduğu muhtelif yerlerde düzenlenen sektör ile ilgili bir çok çalışmalara katılmıştır.
Hemşerimiz Enver YOLCU 02.11.2021 tarihi itibariyle TÜRASAŞ Sivas Bölge Müdür yardımcısı olarak atanmıştır.