?BİRAZ DAHA SABIR?

Çarşı merkezi başta olmak üzere yürünmez hale gelen yollardan dolayı son günlerde yoğunlaşan eleştirilere cevap veren belediye meclis üyesi Alpaslan Selvi, açıklamasında ?Biraz daha sabır´ diyerek şu ifadelere yer verdi.

?Sayın kangallı hemşehrilerimiz.

Doğalgaz, su ve kanalizasyon çalışmasının devam ettiği bir ilçede,Yolların bozuk,suyun yetersiz,kaldımların kırık ve dökük olduğu malumunuz.

33 milyonluk bir ihalenin devam eden sürecinde bunların tamamını yap bitir demek biraz haksızlık olur. %15 ile aldığımız ihale şu an %90 da. Suyu depoya akıtıp ayrıyeten kanalizasyonla birlikte suyun testi ni yapıp geçici kabulünü almadan yol ve kaldırım çalışması olmaz. Bizim üstesinden gelmeyeceğimiz hiç bir iş yoktur, yalnız biraz sabır. Şimdi özetle açıklaması bu iken sizlerde bu belediyeyi ne şekilde aldığımızı bile bile bağzı paylaşımları (görseliniz doğru ve kabul ediyoruz) yaparsanız biraz haksızlık etmiş olursunuz. Sorunu siz sadece caddedeki çamurdan veya akmayan sudan ibaret zannediyorsunuz.Kredilerle istihakları son limite gelmiş hacizlerle önü kesilmiş bir belediyenin bukadar badireleri atlatması çok kolay bir iş değil. Ama biz göreve bu şekilde talib olduk ve inanıyoruzki en kısa zamanda alt yapıyı bitirip.
Sıcak asfalt,taş parke, kaldırım, bölünmüş yol ve işıklandırması projelerimizi hayata geçireceğiz.
Hiç kimse merak etmesin bu kadar karanlık günlerin ardından mutlaka güneş doğacaktır. Saygılarımla..?