Bilgin, Çalışmalara başladı
Geçen hafta Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan tarafından Sivas Belediye başkan adayı olarak açıklamış olduğu hemşehrimiz Hilmi Bilgin önceki gün Sivas´a gelerek yerel seçim çalışmalarının startını verdi. AK Parti Sivas Belediye Başkanı adayı Hilmi Bilgin, partililer tarafından coşkuyla karşılandı.
Tarih: 4.12.2018 11:50:04/ 661okunma / 0yorum

Belediye başkan adayı Hilmi Bilgin Çalışmalara başladı

PARTİ BİNASI ÖNÜNDE KONUŞTU
AK Parti´den Sivas Belediye Başkan adayı gösterilen Avukat Hilmi Bilgin, önceki gün Sivas´a gelerek yerel seçim çalışmalarının startını verdi. Parti binası önünde toplanan çok sayıda Sivaslıya hitap eden Bilgin´e AK Parti Sivas Milletvekilleri İsmet Yılmaz, Semiha Ekinci ve Habip Soluk´un yanı sıra teşkilattan çok sayıda isim de destek verdi.

“ÇALINMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”
Programın açılış konuşmasını gerçekleştiren AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu, 31 Mart yerel seçimlerinden zaferle çıkacaklarını söyledi. Aksu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın kararıyla Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin olmuştur. Ben de AK Parti İl Başkanı olarak adayımız Hilmi Bilgin´i destekliyorum. Seçim süreci boyunca Sivas merkezde, ilçelerimizde ve köylerimizde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız.  Mevcut Belediye Başkanımız Sami Aydın da Sivas´ta önemli çalışmalara imza atmıştır. Sami Başkanımıza da yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmasını yapmaya başladığı sırada yağmur yağan AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ise “İnşallah bu rahmet 31 Mart´ta sandıklara da yansıyacaktır. Bundan önceki seçimlerimizde olduğu gibi 31 Mart Sivas Belediye Başkanlığı seçimlerinde de Türkiye´ye büyük bir mesaj vereceğiz. Buradan Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´a sesleniyorum: Emanetin emanetimizdir reis, gözün arkada kalmasın. 31 Mart´a kadar bütün teşkilatlarımızla Sivas merkez, bütün ilçelerimiz ve beldelerimizi gezeceğiz” diye konuştu.

“SAMİ AYDIN´A TEŞEKKÜR EDİYORUZ”
Ekinci´nin ardından konuşan AK Parti Sivas Milletvekili Habip Soluk ise mevcut Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın´a teşekkür ederek sözlerine başladı. “Sivas´ın tozlu sokaklarını asfalt yollar haline getiren, yeşil alanları oluşturan, iki dönem AK Parti´de belediye başkanlığı yapmış olan Sami Aydın´a Sivas adına, şahsım adına teşekkür ediyorum” diyen Soluk,  Kerpiçten evler, modern bir şehir haline döndü. Ben Hilmi Bey´in karakterini, kişiliğini biliyorum. Dolayısıyla Sami Başkan´ın devam eden projelerini sürdüreceğini ve Sivas´ı bir adım daha büyütecek projelere imza atacağına da inanıyorum” açıklamasında bulundu.   

ÇALMADIK KAPI KALMAYACAK  
“Hilmi Bey rahmetle geliyor, inşallah rahmet Hilmi Bey ile devam edecek” diyen AK Parti Sivas Milletvekili ve TBMM Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz ise şu şekilde konuştu: “AK Partimiz tarafından Sivas Belediye Başkanı adayı olarak gösterilen Hilmi kardeşimizle birlikte ‘Ya Allah bismillah demek için buradayız. Allah yüzünüzü ak eylesin. Yeni bir döneme başlıyoruz. Sivas´ımıza iki dönem belediye başkanlığı yapmış olan Sami Aydın kardeşime ve onun çalışma ekibine teşekkür ediyorum. Şimdi hizmet bayrağını taşımaya Hilmi Bilgin kardeşimiz aday. Hilmi kardeşimizi hem AK Parti hem de Sivas´ımız iyi tanır. Sivas´a yapılan her hizmette Hilmi Bilgin kardeşimizin hizmeti vardır. Hilmi kardeşimiz bundan sonra da Sivas Belediye Başkanı olarak daha iyi hizmet edecek. İnşallah 4 ayda kapısını çalmadığımız kimse olmayacak, eliyle tokalaşmadığımız kimse kalmayacak. Derdiyle ilgilenmediğimiz kimse kalmayacak. İnşallah 31 Mart akşamı Hilmi Bilgin kardeşimizle birlikte Sivas´a rahmet gelecek. Gün birlik ve beraberlik, kardeşliğimizi pekiştirme günüdür.”

“GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ”
Programın sonunda konuşan AK Parti Sivas Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin ise kendisine destek vermeye gelen Sivaslılara teşekkür ederek sözlerine başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın selamını getirdiğini söyleyen Bilgin, “Bu süreçte AK Partimize ve Sivas´ımıza hizmet etmek üzere yola çıkan tüm kardeşlerimizin hepsi birbirinden değerlidir, hepsi hizmete layıktır. Bugün ben değil biz diyerek AK Parti´ye hizmet etmiş tüm kadrolarımızla birlikte Sultan Şehre hizmet etmek için karşınızdayız. Ben buradan huzurlarınızda Sivas´ımızda önemli çalışmalar yapan Sami Aydın başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah kara sevdamız Sivas´a bundan sonraki dönemde de hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti insana hizmet etmeyi görev bilen bir partidir. 2004 yılında da Sivas´ta AK Parti belediyeciliği şehre vizyon getirdi, Sultan Şehrimizin çevresini değiştirdi. Biz de bu çalışmalarımızı devam ettireceğiz. 2004 yılında başlatılan AK Parti belediyeciliği 2019 Nisan ayında da devam edecek. Biz hizmet edeceğiz, yol yapacağız, su ve temizlik sorunu olmayacak ama ondan da önemlisi hemşerilerimizin gönlüne gireceğiz. Ne yapacaksak onlarla birlikte yapacağız. Bir mahalleye hizmet yapacağımız zaman istişarelerle yapacağız. İstişare ve ortak akıl bizim şaşmaz prensimizi olacak. Şehrin tüm renklerinin, sivil toplum örgütlerinin, vatandaşımızın sözü bizim için önemli olacak. Katılımcı bir belediyecilikle Sivas´ımızı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Milletimizin hizmetkarlığına talip olduğumuz bu yolda gece-gündüz demeden çalışacağız. Unutmayınız kim ne derse desin belediyecilik AK Parti´nin işidir”   ifadelerini kullandı.

Kaynak:

Anahtar Kelimeler: Bilgin Çalışmalara başladı
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
MAHALLEME HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM
MAHALLEME HİZMET İÇİN YOLA ÇIKTIM
Belediye ve il genel meclis adaylığının yanısıra ilçemizdeki hemen her mahallede muhtar adaylığı için yoğun bir talep oluştuğu görülüyor. Mahallesine hizmet etmek için kolları sıvayan muhtar adayları kendilerini ve projelerini tanıtarak seçmenlerden destek talep etmeye başladılar.
KANGAL VE KÖYLERİ İÇİN HİZMETE TALİBİM
KANGAL VE KÖYLERİ İÇİN HİZMETE TALİBİM
31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler yaklaşırken özellikle belediye başkanlığı ve il genel meclis üyeliğine aday olmak isteyenlerin kamuoyuna yönelik çalışmaları hız kazanmaya başladı.
 "KANGAL BİZİM KARA SEVDAMIZ"
"KANGAL BİZİM KARA SEVDAMIZ"
Önceki hafta aday adaylığını açıklayan Ercan Korkmaz´ın ardından Mesut Göksu´da MHP´den Kangal il genel meclis üyeliği için aday adayı olduğunu duyurdu.
Muhtarlığa yeniden talibim
Muhtarlığa yeniden talibim
Gürsel Mahallesinde yeniden Muhtarlığa talibim
Adalet Liyakat İstişare
Adalet Liyakat İstişare
İslam Sivas´ta konuştu ADALET LİYAKAT İSTİŞARE
Sivas ve Kangal adayları bugün-yarın belli olacak
Sivas ve Kangal adayları bugün-yarın belli olacak
Ak partinin Sivas ve ilçelerindeki belediye başkan adaylarının bugün-yarın belli olması bekleniyor
Aday adayları Başvurularını yaptılar
Aday adayları Başvurularını yaptılar
31 Mart 2019´da yapılacak olan yerel seçimlerde belediye başkanlığı ve il genel mecli üyeliği için aday olmak isteyen aday adayları partilerinin ilgili birimlerine resmi başvuralarını yapmaya başladı.
Hizmet için adayım
Hizmet için adayım
MHP ilgenel meclisi aday adayı Ercan Korkmaz çalmadıkları kapı bırakmayacağını belirterek aday olmaya niyetlendiğini ifade etti.
İL GENEL MECLİSİNE BEN DE ADAYIM
İL GENEL MECLİSİNE BEN DE ADAYIM
Yaklaşan yerel seçimlerde gerek belediye başkanlıklarına gerekse il genel meclisi ve belediye meclis üyeliklerine aday olmak isteyenler kendilerine yakın gördükleri partilerden aday adylıklarını açıklamaya başladılar.
Başkan adayı Zafer Benli olmalı!
Başkan adayı Zafer Benli olmalı!
Kangal Belediye Başkanı Mehmet Öztürk: sosyal medyadan yapmış olduğu açıklamayla Kangal/Kuşkaya köyü doğumlu olan enerji bakanlığı bürokratlarından Zafer Benli´nin Sivas belediye başkanlığına aday olması gerektiğini ifade etti.
BAŞKAN HAKK´A KUL HALKA HİZMETKAR OLMALI
BAŞKAN HAKK´A KUL HALKA HİZMETKAR OLMALI
Kangal Belediye Başkanlık adaylığında öne çıkan isimleri sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Bu hafta muhtemel adaylardan Yaşasın Çiçek adaylığı ile ilgili açıklamalarda yaptı.
“VATANDAŞ HAMASET İSTEMİYOR”
“VATANDAŞ HAMASET İSTEMİYOR”
Yerel seçimlerden önce, hangi partinin hangi adayları çıkartacağı ve Kangal´daki seçim yarışında kimlerin öne çıkacağı gündemi giderek artan bir şekilde meşgul etmeye devam ediyor. Bu hafta da MHP Kangal Belediye Başkanı Aday Adayı Ahmet Kürşad Apaydın gazetemize açıklamalarda bulundu. Vatandaşların belediyecilikte hamaset istemediğini belirten Apaydın, Kangal´a belediye başkanlığı yapacak kişinin Kangal´dan olması gerektiğini söyledi.
“BİRLİK OLMALIYIZ”
“BİRLİK OLMALIYIZ”
Kangal´a belediye başkanı aday adayı olmak isteyen isimlerden birisi olan Mustafa Uyanık, gazetemize göndermiş olduğu yazılı mesajda düşüncelerini siz okuyucularımızla paylaşmak istedi. Her şeyden önce birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapan Uyanık, Kangal´ın sahip olduğu potansiyelin devreye sokulması halinde ilçenin il olma kapasitesine ulaşabileceğini ileri sürdü.
İLÇEMİZE HİZMET ETMEKTEN ANCAK MUTLULUK DUYARIZ
İLÇEMİZE HİZMET ETMEKTEN ANCAK MUTLULUK DUYARIZ
Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte her yerde olduğu gibi Kangal´da da siyasi hareketlilik başladı. Hangi siyasi partinin hangi adayları çıkartacağı ve seçim sonuçlarının ne olacağı soruları herkesin merak konusu olmaya devam ediyor. Bu kapsamda gazete olarak bizler de bazı sorulara cevap olması adına ‘Kangal´ın Belediye Başkanı Kim Olmalı?´ adında bir anket başlatmıştık. Oldukça yoğun bir ilgiyle karşılanan bu ankette ismi geçen muhtemel adaylardan kimlerin olabileceği konusunda bir izlenim oluşsun istedik...
MUHTEMEL ADAY ADAYLARI
MUHTEMEL ADAY ADAYLARI
Yerel seçimlerin normal zamanından öne alınarak Kasım - Aralık gibi yapılma ihtimali konuşulurken İlçemizde de siyaset arenası hareketlenmeye başladı.
Özyürek´ten Kangal esnafına ziyaret
Özyürek´ten Kangal esnafına ziyaret
Kangal/ Deliktaşlı olan ve MHP milletvekili Ahmet Özyürek her fırsatta vekaletini üstlendiği halkla birlikte olmaya gayret ediyor.
Sivas Akpartiye Kangallı il başkanı
Sivas Akpartiye Kangallı il başkanı
Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın onayıyla AK Parti Sivas İl Başkanlığı görevine, AK Parti´nin Sivas kurucu üyeleri arasında yer alan Kangal/ Çetinkaya´lı Hakan Aksu atandı.
Adaylar sahada
Adaylar sahada
Seçimlerin yaklaşmasıyla milletvekili adayları ilçe gezilerine hız verdi.
Akparti Mart ayı danışma meclisi toplantısını yaptı
Akparti Mart ayı danışma meclisi toplantısını yaptı
Mart ayı danışma meclisi toplantısını yapan Kangal Ak parti ilçe teşkilatı partinin çeşitli kadamelerindeki temsilcileriyle yapılan çalışmaların değerlendirmesini yaptı.
Kangallı Dönmez, CHP il gençlik kollarına aday
Kangallı Dönmez, CHP il gençlik kollarına aday
Gökhan Dönmez, gelecek hafta sonu yapılacak olan CHP Sivas İl Gençlik Kolları Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.
Kömürcü yeni listeyi oluşturdu
Kömürcü yeni listeyi oluşturdu
Kangal Akparti ilçe başkanı Cihangir Kömürcü Yönetim Listesini Oluşturdu
Kangallı Şairlerin Dilinden
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.3504
EURO
6.0839
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Tek olan şey bölünme kabul etmez, gerçek tekdir.

Hz. Muhammed
Taze deniz ürünlerini hava geçirmez ve kapaklı bir kap içinde buzdolabında saklayın. En fazla iki gün içinde tüketin. Dondurulmuş deniz ürünlerini alışveriş sonrasında orijinal ambalajında derin dondurucuya koyun.

Deniz Ürünleri Tarifleri İle İlgili Püf Noktaları